Оглас од претпријатие Објавени: мај 15 2024 09:42

SEAT ALTEA XL 1.9TDI

ЕУР

Објавени: мај 15 09:42
Прегледи: 378
SEAT ALTEA XL 1.9TDI
77kw/105ks BLS
uvoz od Germanija
Sredeni dokumenti do registracija
Cena 5500 Eur
070216264
Опис на линк

AVTO KOMBI

Prodazba na avtomobili i kombinja
Посети ја страната на нашата продавница

Oliver Kitanovski 109

070216264

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации