Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat ibiza 1.4 godina 2006

5 ЕУР

2 950 ЕУР

Се продава од: benard bekjiri 12 окт. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Ibiza

se prodava sead ibiza 1.4 benzin god 2006 55kv so 4 vrati. Kollata e donesen od shfajcarija ima i full servis napraven smeneti nov set na manjac komplet diskovi zadni novi nov filteri smeneti filter za klima nov za vozduh ule sega smeneto filter na ulje nov akumullator plus 2 novi zimski gumi 2 klluca dalinski.
malla potroshuvacka 1,4 benzin top kolla za pocetnik vozac. Kollata e so gv tabllici se naogjame u Gostivar
benard bekjiri
 
075855655
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации