Оглас од претпријатие Објавени: авг. 09 2020 06:25

Seat Leon 2.0tdi 2011 navigacija

ЕУР

Објавени: авг. 09 06:25
Прегледи: 304
seat leon 2.0tdi 103kw 140ks proizveden 2011god euro 5 motor so naj ful oprema
-navigacija
-klimatronik
-8x airbeg
- aluminski bandazi
-tcs sistem protiv prolizguvanje
-elektrika na stakla i retovizori
-kozen volan so komandi
-rikardo sedista
-centralno so dalecinsko
-dva kluca
-novi gumi
-cd radio
-svetla za magla
-i mnogu druga oprema
voziloto e so pominati 180000km realni so kniska mnogu dobra sostojba
-bez zameni
-cenata ne e fiksna
-imame golem izbor na vozila
-site koli se so full oprema i plateni davacki do registracija
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации