Објавени: ноем. 24 2022 11:31

Seat Leon 1.2 TSI 77KW uvoz

Објавени: ноем. 24 11:31
Прегледи: 181
GODINA 2010-TA
KILOMETRAZA 188 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA

NAPRAVEN KOMPLET SERVIS NA 180 000 KM.

REGISTRIRAN DO 29.04.2023GOD. + ZELEN KARTON

-KLIMA
-BORDCOMPJUTER
-TEMPOMAT
-KOMANDI NA VOLAN
-6 BRZINI
-ESP
-START STOP
-SET
-AIRBAG 10
-USB PORT
-AUX PORT
-BLUETHOOT TELEFON
-MAGLENKI
-CENTRALNA SO DALECINSKO

CENA PO DOGOVOR
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации