Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:50 Моментално гледате: 1

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

ЕУР

Објавени: авг. 11 01:50
Прегледи: 1489
Моментално гледате: 1
seat ibiza 1.2 70 ks 109000 km perfekten
109000 km, servisna kniska unikat !!!
napomena: 100% garancija za km ! ! !

- usb port i aux
- tempomat
- alu bandazi
- klima(ladi perfektno)
- abs asr esp srs sistemi
- cd mp3 aux
- radio aux cd mp3
- recaro sedista so podesuvanje
- 10 airbags
- servo volan so podesuvanje
- senzori za svetlina
- senzori za dozd
- multifunkcionalen bord komjuter
- el stakla
- avtomatsko zatemnuvane na retrovizori
- abblend sistem
- follow me home opcija na svetla
- multi volan so podesuvanje vo site nasoki
- kompletno servisiran
- moze da se proba i proveri vo servis po vas izbor
** kolata e na realni ** 109000 km **
** 100 % garancija za kilometri moze proverka vo vw
** napolnet freon za klima, antiriz -25c, smeneti kaisi
** mnogu stegnato podvozje, motor bez cad bez sumovi
** nema menuvani stakla,site stakla se seat
** farovi, stopovi site do edno se vw originalni
** perfekten motor, stegnato podvozje, se funkcionira do posledno kopce
** kolata e kako nova ! ! ! mt auto

--- uvezena germanija...plateno davacki ---

--- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200 m do benziska makpetrol.
-----------------------------------
076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara insignia rav4 bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

 МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации