Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:20

Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto

ЕУР

Објавени: авг. 11 01:20
Прегледи: 957
seat leon 1.6 tdi fejslift euro5 ** fr paket **
175000 km, 2 kluca, servisna kniska unikat !!!
napomena: 100% garancija za km ! ! !

- usb port i aux
- tempomat
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- abs asr esp srs sistemi
- cd mp3 aux
- radio aux cd mp3
- recaro sedista so podesuvanje
- 10 airbags
- servo volan so podesuvanje
- senzori za svetlina
- senzori za dozd
- multifunkcionalen bord komjuter
- el stakla
- el na retrovizori so greaci
- avtomatsko zatemnuvane na retrovizori
- abblend sistem
- follow me home opcija na svetla
- multi volan so podesuvanje vo site nasoki
- kompletno servisiran
- moze da se proba i proveri vo servis po vas izbor
** kolata e na realni ** 175.000 km **
** 100 % garancija za kilometri moze proverka vo vw
** napolnet freon za klima, antiriz -25c, smeneti kaisi
** mnogu stegnato podvozne, motor bez cad bez sumovi
** nema menuvani stakla,site stakla se seat
** farovi, stopovi site do edno se vw originalni
** perfekten motor, stegnato podvozje, se funkcionira do posledno kopce
** kolata e kako nova ! ! ! mt auto

--- uvezena ...plateno davacki ---

--- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200 m do benziska makpetrol.
-----------------------------------
076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

 МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации