Оглас од претпријатие Објавени: мај 02 2022 05:53

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

ЕУР

Објавени: мај 02 05:53
Прегледи: 3948
LED Packet
PreCrash Bezbednosen Sistem
ABS
Airbag
Auto Hold
Adaptive Cruise Control
Speed Limit
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Sistem
Аluminiumski bandasi 16"
El. Skloplivi retrovizori
Elektricni prozori
Elektricni retrovizori so greac
Klimatrinic 2 zonski
Kozen volan
Komandi na volan
Merac na pritisok vo Gumi TPMS
Navigacija
Parking Senzori
Priprema za telefon
USB Polnac
Senzori za dozd
Centralna brava so 2 kluca
Опис на линк

Race Car Company

Race Car Company 
Ви ги нуди најдобрите половни автомобили по поволни цени!
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Race Car Company 
Ви ги нуди најдобрите половни автомобили по поволни цени!
Metodija Andonov Cento 13 0038976240188 https://www.rcc.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации