Оглас од претпријатие Објавени: јул. 19 2022 11:01

Seat Altea XL 1.9TDI redizajn 10

ЕУР

ЕУР
Објавени: јул. 19 11:01
Прегледи: 2040
SEAT ALTEA XL 1.9TDI REDIZAJN
-God na proizv: 12/2009
-Pom km :210.000 so servisna kniska
- full oprema
- 2 originalni klucevi so dalecinsko zaklucuvanj
- klimatronik
- tempomat(komandi na volan)
- radio cd so komandi na volan
- airbeg ×8
- esp
- abs
- bord compjuter
- kompas
- krovni nosaci
- dvoen hromiran izduv
- avtomatski svetla
- senzori za brisaci
- zadno staklo na otvaranje so komandi na kluc
-Redovno servisirano vo ovoasteniot servis
-voziloto e vo perfektna sostojba, moze da se vidi vo bilo koe vreme

Plateni davacki do reg

Autologistik
070/305-695
070/599-271
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации