Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 11:29

Seat Altea XL freetrack 4x4 170 ps tdi CH

ЕУР

Објавени: септ. 23 11:29
Прегледи: 695
1.klimatronik
2.alu felni so ganc novi gumi
3.greaci na sedista
4.parking senzori pozadi
5.tempomat
6.bord kompjuter
7.radio cd mp3
8.televizor original fabricki
9.multifuncionalen kozen volan
10.designo enterier so dve boi
11.zavesi na zadni vrati
12.voziloto e sega uvezena od Svajcarija so orig 207000 km so site redovni servisi i e vo top sostojba
13.neudirana nefarbana
14.4x4 funkcionira super
Опис на линк

Vozila

NASETO PRETPRIJATIE SE ZANIMAVA SO UVOZ I PRODAZBA OD EVROPSKITE ZEMJI NA SITE POLOVNI MOTORNI VOZILA VO DRUMSKIOT SOOBRAKJAJ OD 1997 GODINA.VO SKLOP NA NAESTO PRETRPIJATIE RABOTI I PRODAVNICATA ZA NOVI I POLOVNI REZERVNI DELOVI OD AUDI , VOLKSWAGEN I BMW...ZA POVEKE INFORMACII VE MOLIME OBRATETE NI SE NA GORENAVEDENITE TELEFONI
Посети ја страната на нашата продавница

afuspashina br 14

070222001

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NASETO PRETPRIJATIE SE ZANIMAVA SO UVOZ I PRODAZBA OD EVROPSKITE ZEMJI NA SITE POLOVNI MOTORNI VOZILA VO DRUMSKIOT SOOBRAKJAJ OD 1997 GODINA.VO SKLOP NA NAESTO PRETRPIJATIE RABOTI I PRODAVNICATA ZA NOVI I POLOVNI REZERVNI DELOVI OD AUDI , VOLKSWAGEN I BMW...ZA POVEKE INFORMACII VE MOLIME OBRATETE NI SE NA GORENAVEDENITE TELEFONI
afuspashina br 14 070222001

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации