Оглас од претпријатие Објавени: фев. 28 2021 09:49

SEAT LEON

ЕУР

Објавени: фев. 28 09:49
Прегледи: 191
SEAT LEON 2.0 TDI 140 jp ++
SEGA UVEZEN PLATENO SE KOMPLET DO TABLICI
2007 GODINA
EXTRA ZACUVANO VOZILO
SPORTSKI MOMO CORSA SEDISTA
ALUMINIUMSKI BANDAZI BORBET
KLIMA ISPRAVNA
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ABS ESP
VOZILOTO E PRAVENO PO NARACKA
SMENETO SET KORPA LAMELA ZAMAEC "WESTLAKE"
EXTRA ZACUVANO
PROVERKA KADE SAKATE
Опис на линк

AUTOPLAC ZAZA SWISS

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
GOCE DELCEV BB 075313404

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации