Оглас од претпријатие Објавени: јул. 15 2024 09:18

SKODA KAROQ, 1.6 TDI, BUSINESS EDITION, 2018 god.

ЕУР

Објавени: јул. 15 09:18
Прегледи: 455
⭕️SE PRODAVA ⭕️SKODA KAROQ 1.6tdi 2018god.116ks vo odlicna sostojba 179000km.
Cena ⭕️16.600€⭕️
Oprema:➡️
*Aluminiumski bandasi
*Avtomatska Klima
*ABS kocnici
*ESP kontrola na prolizguvanje
*NAVI,Multimedia ,USB,aux,SD
*Start stop
*Led svetla
*Bordkompjuter
*Kozen volan
*Komandi na volan
*Tempomat
*Lane assist
*Elektrika na prozori i retrovizori
*Centralno zaklucuvanje
*Senzori za dozd i svetla
*Fabricki zatemneti stakla
*Parking senzori
*Celosna servisna istorija
*Od prv sopstvenik
Plateni davacki do registracija
Tel za kontakt:
075400141
Опис на линк

Domino Team Car

Директен увоз и продажба на половни автомобили од Европа!
Посети ја страната на нашата продавница

Бул. Трета Македонска Бригада бр.42 Прикажи на мапата

075400141

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

455
075400141

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации