Оглас од претпријатие Објавени: јан. 14 2023 12:04

Skoda Yeti 1.2 TSI 105ks style 173.000km 2012 MT Auto

ЕУР

Објавени: јан. 14 12:04
Прегледи: 1189
SKODA YETI 1.2 TSI 105 KS 173000 KM, SERVISNA KNISKA KAKO NOVA
- SERVISIRANA KOMPLET, ZATEGACI, GUMI, PLOCKI, KAISI SE NOVO SMENETO SO FAKTURA I SERVISNA KNISKA, 2 KLUCEVI

- 6 BRZINI MANUAL
- KLIMATIK(LADI PERFEKTNO)
- AUX SD CARD
- BLUETOOTH + TELEFON
- ALU BANDAZI SO NOVI GUMI 2021
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- SOUND SISTEM 8 ZVUCNICI, POJACALO I WOOFER
- 8 AIRBAGS
- HROM LAJSNI
- ABS,- ESP,- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- NAJDOBRIOT MOTOR TSI SO POTROUVACKA 6.5 l/100 KM
- NE E UDIRANA NE E FARBANA NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- KOLATA E NA REALNI ** 173000 KM **
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
- 173000 KM GARANCIJA
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO


---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации