Оглас од претпријатие Објавени: септ. 10 2022 11:51

SKODA CITIGO 1.0 MPI BENZIN PLIN 60KS CITY TNG

ЕУР

Објавени: септ. 10 11:51
Прегледи: 354
SKODA CITIGO 1.0 MPI BENZIN PLIN 60KS CITY TNG
VOZILO OD LIZING
RDOVNO SERVISIRAN
REGISTRIRAN CELA GODINA
ATEST PLINSKI URED
OPREMA
KLIMA
ABS/ASR
4XAIRBAG
RADIO CD MP3 WMA/AUX
TONIRANI ZADNI STAKLA
VOZILOTO E VO KLASA NA VOLKSWAGEN UP SEAT MII TOYOTA AYGO PEUGEOT 108 CITROEN C1 RENAULT TWINGO FORD OPEL
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации