Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SKODA RAPID TSI 1.2

5 800 ЕУР

Се продава од: Valon 01 дек. 01:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Škoda
Модел
Rapid
Kupena vo Makedonija
Servisirane vo ovlasten servis
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации