Објавени: ноем. 24 2022 03:25

Dzip Actyon 2007 2.0 dizel reg cela god

ЕУР

Објавени: ноем. 24 03:25
Прегледи: 108
Se prodava dzip vo odlicna sostojba.
Menjac i motor od mercedes
So mnogu mala potrosuvacka.
Proizveden 2007,Reg do 06. 2023 godina+ zelen karton
Enterier vo odlicna sostojba. Se funkcionira.
Oprema:
4x4 2H -4H - 4L
Klimatronik,Servo volan,Airbag,Halogenki napred/nazad,Elektronika na prozori,Elektronika na retrovizori,Greaci na predno staklo Radio CD fabricko, Alarm,Aluminski bandazi atestirani fabricki folii,novi gumi.Napraven servis. Info 078 429 000
https://m.youtube.com/watch?v=5mNFbu_feAI
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации