Оглас од претпријатие Објавени: авг. 04 2022 01:58

Ssangyong Ceo 4x4 & 4x2 2.4 plus plin

ЕУР

Објавени: авг. 04 01:58
Прегледи: 360
Се продаваат НОВИ теренци SHUANGHUAN CEO 4х4 и 4х2
Зафатнина на мотор 2351cm3 Моќност (kW / KS): 92 / 125
Нови со 0 Километри Мотор : Mitshubishi Euro 4
Погон: 4x4 или 4х2 Менувач: 5 брзински - мануелен
Број на врати: 4/5 врати Број седишта: 5 седишта
Клима: Автоматска клима Достапни бои: Сребрена металик и Црна Материјал на ентериер: Природна кожа Опременост на теренците: -ABS -ESP -Централно заклучување -Серво волан подесив по висина -Електрика на сите стакла -Ретровизори електрични - Предни Седишта подесиви по висина -Светла за магла -5 броја Алуминумски бандажи
-Радио со CD
Опис на линк

UAZ PATRIOT

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094
Индустриска бб 032630230 http://www.uaz.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации