Објавени: септ. 28 2023 01:28

Suzuki Grand Vitara 4x4 2008

Објавени: септ. 28 01:28
Прегледи: 138
VE MOLM BEZ ZAMENI

- 1900CC DDIS, 129 KS
- KEYLESS START
- KEYLESS DOOR SYSTEM
- NAVIGACIJA CLARION
- MULTIFUNKCIONALEN KOZEN VOLAN
- KLIMATRONIK
- GREACHI NA PREDNI SEDISHTA
- GREACHI NA RETROVIZORI
- KOZZEN SALON
- DVA KLUCHA
- SERVISIRAN
- NOV ALTERNATOR
- NOV AKUMULATOR
- DPF KOMPLETNO SREDEN
- REGISTRIRAN DO MAJ 2024


145000 ORGINALNI KILOMETRI
VOZILO OD PRV SOPSTVENIK ( PO DOKUMENT)

NIKOGAS UDIRANO, PROVERENO NA
CARVERTIVAL.COM

8200€ MOZNA KOREKCIJA NA CENATA NA LICE MESTO NE PREKU TELEFON.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
138
078523155

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации