Оглас од претпријатие Објавени: дек. 08 2022 08:37 Моментално гледате: 1

Suzuki SX4 1.6 HDI-90KS model 2009 vozilo

ЕУР

Објавени: дек. 08 08:37
Прегледи: 659
Моментално гледате: 1
SUZUKI SX4 1.6 HDI-90KS--EURO 4 STANDARD
--KLIMA LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--FABRICKO CD RADIO
--NOV AKUMULATOR SO 2 GODINI GARANCIJA
--MAGLENKI
--6X AIR BAG
--NOVI ZIMSKI GUMI
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD ITALIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2009,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2008
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!
Опис на линк

AVTO PLAC DADO

....................................................................
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

....................................................................
VLADIMIR NAZOR 14 071394113

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации