Оглас од претпријатие Објавени: септ. 24 2022 02:56

SUZUKI SX4 1.6DDIS KLIMATRONIK-10

ЕУР

Објавени: септ. 24 02:56
Прегледи: 1204
SUZUKI SX4 1.6DDIS KLIMATRONIK
God.na proizv.12/2009
Pom.km 224.000
Oprema; klimatronik ,al.bandasi,elektrika na stakla,airbag,abs,servotronik,.....
Plateni davacki do reg.

Autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации