Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2022 02:02

Tesla Model 3 Performance Dual Motor AWD

ЕУР

Објавени: ноем. 28 02:02
Прегледи: 680
Autopilot Hardware 3.0 ( APH4) – Full Self Driving FSD , Traffic Aware Cruise Control , Line Assist , Speed Assist , Audio Premium Package – Премиум аудио систем, Dual Motor All-Wheel Drive – Систем со два независни мотори со пренос на сите 4 тркала, Црн кожен еднтериер со дрво декор ,Греење на предни и задни седишта, Амбиентално осветлување , Премиум ретровизори /греење /самозатемнувачки -електрохроматска технологија, Централен 15” Touch screen екран со достапност на сите контроли ,Вграден систем за навигација, Bluetooth конекција, Стаклен кров -фиксен со ултравиолетова и инфраред заштита, Кожен волан, Централна конзола за остава со 4 USB порти и wireless полнач за 2 паметни телефони , LED светла -High Beam Headlights , Kamera 360 со преглед напред,надаз и странично за максимална видливост, Park Assist , Traction Control, Auto Hold, Автоматска контрола на клима уред, 19” Aлуминиумски фелни .
https://www.tesla.com/ownersmanual/model3/en_us/
Опис на линк

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.
Посети ја страната на нашата продавница

Јад.Магистрала 125,Скопје Маг.пат Скопје-Приштина

070288037/075216809/071383337

https://WWW.OMO.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации