Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Almak 30 ноем. 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Марка
Toyota
Модел
Avensis Verso
2.0 120ks
So 7 sedista
Almak
 
071345517
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации