Оглас од претпријатие Објавени: мај 02 2023 04:07

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

ЕУР

Објавени: мај 02 04:07
Прегледи: 11
Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 05 2022 06:46 Моментално гледате: 1
Toyota-Avensis-2-0-D4D-126ks-euro5-nova-2011-MT-Auto
Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

Година: 2011 Менувач: Рачен Километража: 160 000 - 169 999 Гориво: Нафта / Дизел Регистрација: Македонска Вид на оглас:Се продава Огласено од: Продавница Локација:Охрид Боја:Црна Марка:Toyota Модел:Avensis
toyota avensis 2.0 d4d 126 ks euro-5 unikat nova euro 5b
- kompletno servisirana -
- novi diskovi 0km, novo maslo filtri (sliki vo prilog)
- 181000 km -
- napomena: 100 % garancija za km -
- servisiran komplet na 180000 km

- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- 6 brzini manual
- glasovni komandi od volan
- kozen servo volan so podesuvane
- radio cd mp3 so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi diskovo novi
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor d4d
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena ...plateno se do registracija

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara aygo avensis c1 c3 qashqai jeep insignia rav4 bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota mazda
___________________________________
www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации