Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Toyota Hilux

0 МКД

Се продава од: Zoran 30 ноем. 12:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
Hilux
Toyota Hilux 1987 Model

Zoran
 
072422960
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации