Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Volvo XC 90 2.4 awd

0 ЕУР

Се продава од: Nikola 30 ноем. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 90
Se prodava Dzip Volvo XC 90 2.4.dizel
Dizel Servisiran so novi gumi.
Uvozen od Belgija
redovno servisiran
Nikola
 
075414717
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации