Објавени: јан. 02 2021 08:07 Моментално гледате: 1

Volvo V40 1.9DCI

ЕУР

Објавени: јан. 02 08:07
Прегледи: 197
Моментално гледате: 1
Se prodava volvo V40 2002-3ta god. HITNO ZA EKSTRA CENA. Vo odlicna sostojba za taa cena kolata ima za sreduvanje podvozje stabilizatori i gumici do 200e se sreduva. Drugo e se super se prodava poradi drugi pricini toa e se sto e so kolata.
Od oprema ima:
Klima
8 vozdusni pernici
Aluminiumski bandazi
Fabricki temni stopovi so fabricni crni farovi
Novi zimni gumi
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации