Оглас од претпријатие Објавени: фев. 09 2024 05:30

VW GOLF V 2.0 TDI 4X4

ЕУР

Објавени: фев. 09 05:30
Прегледи: 57
VW GOLF V 2.0 TDI 4X4
-GOLF V
-2.0 TDI 140 PS
-2004 GOD
-KLIMATRONIK
-GREACI NA SEDISTA
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-NAVIGACIJA
-6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
-TEMPOMAT
-REGISTRIRAN DO 15.12.2023
-4490 EU
-071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации