Објавени: дек. 04 2023 12:11

Volswagen Golf VII 2.0 TDI Highline 150KS

ЕУР

Објавени: дек. 04 12:11
Прегледи: 52
Se prodava Golf VII 2.0 TDI so 150 KS, godina na proizvodstvo: 2013, pominati kilometri: 163.450
Nivo na oprema Highline so crn sjaen piano finish:
ESP
ABS
Старт стоп систем
Сензор за дожд
Греење на предни седишта
Клима
Патен компјутер
Електрика на ретровизори
Темпомат
Електрика на прозорци
Команди на волан
Серво волан
Прскачи на фарови
Магленки
Централно заклучување
AUX порта
Екран на допир
Autohold
Сензор за притисок на гуми
Airbags
- 16" aluminiumski bandazi
- elektricna parking sopiracka
- predni sedista podesivi po visina
- avtomatsko zatemnuvanje na retrovizor
- Ambilight ambientalno osvetluvanje
- nadvoresni Led svetla pod retrovizori
- signalizacija za pravec na retrovizori
- slot za SD karticka
- fioki pod prednite sedista
- sedista so Alcantara
- preden i zaden naslon za raka so drzaci za casi
- gumeni i tekstilni patosnici
- gumena patosnica za bagaznik
- rezervno trkalo
- letni gumi: Nokian (stari 2 sezoni)
- zimski gumi: Pirelli (stari 2 sezoni)
- celosna servisna istorija
- servisirana vo "Porsche Makedonija" i "Dr. Auto"
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
52
071368773

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации