Објавени: мар. 16 2016 05:07

VW GOLF 4 19 TDI 110 KS -01 EDITION EURO 3

Објавени: мар. 16 05:07
Прегледи: 240
SE PRODAVA VW GOLF 4 19 TDI 110 KS 2001 EDITION EURO 3 ZACUVAN KAKO NOV SERVISIRAN POTPOLNO BEZ NIKAKVI DODATNI TROSOCI SMENET VODNA PUMPA ZATEGACI REBRASTI NOV AKUMULATOR STAVEN PRED 5 DEENA SMENATI PREDNI PLOCKI I ZADNI,SMENATO MASLO I FILTRI I 4 GUMI SKORO NOVI NOKIAN REG DO 10 MESEC SO ZELEN KARTON BEZ ZAMENI SAMO ZA SERIOZNI KUPCI JAVUVAJTESE SAMO NA - 070551886 IGOR... CENA PO DOGOVOR NA LICE MESTO!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации