Објавени: авг. 06 2020 11:49

VW GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

ЕУР

Објавени: авг. 06 11:49
Прегледи: 269
PRODAVAM GOLF GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK
2008 godina vo naj odlicna sostojba i full oprema.
Registriran cela godina do juni 2021 godina
5 brzini
Bord kompjuter
Klimatronik
Dvozonska klima
2orginalna kluca
Elektrika 4 prozori
Elektrika retrovizori
Aluminski felni
POMINATI kilometri: 215000

KONTAKT: VASKO BITOLA
078 364 460
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации