Оглас од претпријатие Објавени: дек. 26 2019 05:16

VW Golf 2.0tdi 4motion 4x4 2006

ЕУР

Објавени: дек. 26 05:16
Прегледи: 174
vw golf 2.0tdi 103kw 140ks 2006god 4motion 4x4 higl line ful oprema
-klimatronik dvo zonski
-10xairbeg
-cd radio orginalno
-parking senzori
-aluminski bandazi
-trikrak kozen volan
-bord kompjuter
-centralno so dalecinsko
-tempomat
-dva kluca
-svetla za magla
-esp
-i druga oprema
-voziloto e doneseno od italija
-plateni se site davacki do registracija carina ,tix,xomologacija,prevedeni dokumenti
-bez zameni
-cenata ne e fiksna
-imame golem izbor na vozila
-site koli se so full oprema i plateni davacki do registracija
----elit auto srl auto plac
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации