Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 5 1.9 105 ks

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Staklo Al Plast 29 ноем. 21:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Staklo Al Plast

3 Огласи во продавницата

Audi A4 2.0 0 ЕУР
Lada Niva 01 1.7 obicen motor 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
voziloto e vo odlicna tehnicka sostojba i poseduva GOAL OPREMA:GREACI VO SEDISTA,PARK SENZORI,KOZEN VOLAN SO KOMANDI,HALOGEN SVETLA ,ALU BANDAZI I UNIKATNA BOJA
Staklo Al Plast
 
075201030
Leaflet

Staklo Al Plast

3 Огласи во продавницата
Audi A4 2.0 0 ЕУР
Lada Niva 01 1.7 obicen motor 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации