Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 23 2022 09:27

WV GOLF 1.9 TDI 2006

Објавени: ноем. 23 09:27
Прегледи: 789
***** KLIMA STO LADI*****
*****ELEKTRIKA NA SITE STAKLA*****
*****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI*****
*****TROKRAK VOLAN SO KOMANDI*****
*****SERVO VOLAN*****
*****4 GUMI CISTO NOVI*****
*****ABS KOCNICI*****
*****6 X AIR BAG*****
*****BORD KOMPJUTER*****
*****FABRICKO CD RADIO SO KOMANDI NA VOLAN*****
*****TONIRANI STAKLA*****
*****CENTRALNO SO DALINSKO*****
*****CINA BOJA*****
*****MNOGU EKONOMICEN *****
***** REGISTRIRANO CELA GODINA I NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS MOZE DA SE PLATI CARINA I DA SE REGISTRIRA VO MK*****
Опис на линк

SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA

AUTO PLAC AVANGARDE - DIREKTEN UVOZ NA  AVTOMOBILI OD ITALIJA 100% UNIKATI
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

AUTO PLAC AVANGARDE - DIREKTEN UVOZ NA  AVTOMOBILI OD ITALIJA 100% UNIKATI
UL.VRSHACKA BR.22 071225066

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации