Објавени: ноем. 28 2022 09:20

VW GOLF V 1.9 TDI 77KW

Објавени: ноем. 28 09:20
Прегледи: 158
GODINA 2008-MA
POMINATI 220 000 KM. SO NAPRAVEN KOMPLET SERVIS NA 200 000 KM.

SMENETO NOV SET (ZAMAEC,KORPA,LAMELA,DRUG LAGER)

REGISTRIRAN DO 03.2023GOD + ZELEN KARTON

>>KOLATA NEMA DPF FILTER FABRICKI<<

-KLIMATRONIK
-KOZEN TROKRAK VOLAN
-ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
-ESP
-AIRBAG 10
-ALU FELGI
-4 GLANC NOVI GUMI M+S
-CENTRALNA SO DALECINSKO
-2 DUPLI KLUCA

CENA PO DOGOVOR
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации