Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 25 2022 10:11

GOLF 6 2.0 TDI 140Ps "R-LINE" Go.2009 EKSTRA SOCUVAN

ЕУР

Објавени: ноем. 25 10:11
Прегледи: 260
Golf 6 TDI 2.0 (140Ps) "R-LINE" 2009 God vo Sobracajna. Kolata e kupena vo Porsche Makedonija so 170.000 KM ORGINAL. Sega e Registriran i vazi do 11 Mesec 2023 God + Zelen Karton. Kolata vo perfektna sostojba bez nitu edna mala mana...
Od Oprema ima:
-LED FAROVI
-BI XENON / XENON
-NAVIGACIJA
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-SPORT SEDISTA
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KLIMATRONIK (Dvozonska)
-2 IZDUVNI AUSPUCI
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI SO SKLOPUVANJE
-ZATEMNATI STAKLA SO A-TEST
-2 KLUCA FABRICKI SO DALECINSKO
-NASLONJAC ZA RAKA NAPRED I NAZAD
-PRSKALKI ZA FAROVI
-CD RADIO FABRICKI SO 6CD
-AUX, SD CARD, BLUETOOTH
-ABS, ESP, AIRBAG x12
-MAGLENKI
-ALUMINSKI BANDASI 17 COL
-SAMO KESSSS
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации