Оглас од претпријатие Објавени: дек. 06 2022 02:04

VW Golf 5 2.0 TDI 8 ventilski motor 140Ps 2008

ЕУР

Објавени: дек. 06 02:04
Прегледи: 1119
Golf 5 2.0TDI (140Ps) 2008 God vo Makedonska Sobracajna, Napraven e Servis "Set Rebrasti" i Ulje Filtri na Motor pred 6.000 KM. Kolata e Uvezena od Germanija i e Reg do 3 Mesec 2023 God. Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna mala mana.
Od Oprema ima:
-TEMPOMAT
-KLIMA
-TROKRAKEN KOZEN VOLAN
-BORD KOMPJUTER
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI
-ABS, ESP, AIRBAG
-CD RADIO FABRICKI
-NASLONJAC ZA RAKA
-CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
-2 KLUCA (Fabricki)
-ALUMINSKI BANDASI 16 Col
-MAGLENKI
-OPOMENA: KOLATA SE PRODAVA SAMOO KESSSS…
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации