Оглас од претпријатие Објавени: дек. 05 2022 09:16

VW Golf 6 2.0 TDI 110Ps top sostojba

ЕУР

Објавени: дек. 05 09:16
Прегледи: 1706
Golf 6 2.0 TDI (110Ps) 2009/08 God vo Makedonska Sobracajna. 200.000 KM So Servisna Kniska. Kolata e Reg do 3 Mesec 2023 God. Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna mala mana.
Od Oprema ima:
-KLIMATRONIK (Dvozonska)
-BORD KOMPJUTER
-GREACI NA SEDISTA
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI
-PRSKALKI ZA FAROVI
-CD RADIO SO BLUETOOTH AUX USB i DVD
-ABS, ESP, AIRBAG
-ALUMINSKI BANDASI 17
-NASLONJAC ZA RAKA
-PRSKALKI ZA FAROVI
-CD RADIO FABRICKI SO AUX
-2 KLUCA (Fabricki)
-CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
-KOLATA SE PRODAVA SAMOO KESSSSS..
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации