Оглас од претпријатие Објавени: дек. 04 2022 03:38

Volkswagen Golf VII 2.0 tdi gtd 184KS 2015 dsg gtd

ЕУР

Објавени: дек. 04 03:38
Прегледи: 2240
VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0 TDI GTD 184KS 2015 DSG GTD SO NAJDOBRATA MOZNA OPREMA ZA OVOJ MODEL REGISTRIRAN NAPRAVEN KOMPLETEN GOLEM SERVIS VO ODLICNA SOSTOJBA AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ RAZMENA NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI. Опис на линк

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA. 
Посети ја страната на нашата продавница

Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата

071866806

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации