Оглас од претпријатие Објавени: мај 02 2022 05:53

VW Golf 7.5 1.6TDI 115HP highline registrirana

ЕУР

Објавени: мај 02 05:53
Прегледи: 5623
DSG 7 automatic
3 vrati
LED Packet
PreCrash Bezbednosen Sistem
ABS
Airbag
Auto Hold
Adaptive Cruise Control
Speed Limit
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Sistem
El. Skloplivi retrovizori
Elektricni prozori
Elektricni retrovizori so greac
Klimatrinic avtomatski
Kozen volan
Navigacija
Parking Senzori
Priprema za telefon
USB Polnac
Senzori za dozd
Centralna brava
Опис на линк

Race Car Company

Race Car Company 
Ви ги нуди најдобрите половни автомобили по поволни цени!
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Race Car Company 
Ви ги нуди најдобрите половни автомобили по поволни цени!
Metodija Andonov Cento 13 0038976240188 https://www.rcc.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации