Оглас од претпријатие Објавени: септ. 27 2022 11:47

VW Golf 7 1.6TDI full oprema 15

ЕУР

Објавени: септ. 27 11:47
Прегледи: 2884
VW GOLF VII 1.6TDI
POM KM :174.000
GOD NA PROIZV.12/2014
77KW/105PS
OPREMA:
-NAVIGACIJA
-ABS, ESP
-AIRBAG
-BORD KOMPJUTER VO BOJA
-DVOZONSKI KLIMATRONIK
-SERVO
-MULTIMEDIA
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-SENZOR ZA DOZD
-GREACI NA SEDISTA
-SVETLA ZA MAGLA
-NAVIGACIJA
-BLUETOOTH
-PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-HROM LAJSNI

PlATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации