Оглас од претпријатие Објавени: авг. 18 2022 06:16

VW GOLF VI 2.0TDI COMFORTLINE-10

ЕУР

Објавени: авг. 18 06:16
Прегледи: 1734
VW GOLF VI 2.0TDI COMFORTLINE
God na proizv.12/2009
Pom km.213.000 so servisna kniska
extra socuvan so naj full oprema
Oprema:
-Klimatronik
-Dvozonska klima
-Greachi na retrovizori
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na prozori
-Greaci na sedista
-ESP / ESR / ASR / DTC / ASC
-Bord kompjuter
-Servo volan
-Airbag 9
-Halogenki napred/nazad
-Aluminski bandazi
-Podesuvanje na volan po visina
-Centralna brava
-Alarm
-Radio CD
-Metalik boja
-ABS
-PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
070/599-271
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации