Оглас од претпријатие Објавени: апр. 04 2021 06:39

Golf 6 DSG

ЕУР

Објавени: апр. 04 06:39
Прегледи: 352
V GOLF 6 2.0 TDI 110 HP
2009 GODINA PROIZVODSTVO
➡️HIGHLINE⬅️
➡️DSG MENJAC
➡️MOTOR, MENJAC I ZAMAEC VO EXTRA SOSTOJBA
➡️ABS
➡️ESP
➡️KOMANDI NA VOLAN
➡️AIRBAG X 10
➡️KLIMATRONIK
➡️FOLLOW ME HOME SVETLA
➡️ELEKTRIKA NA STAKLA
➡️NOVI PLOCKI I DISKOVI
➡️OETTINGER 19 "BANDAZI
➡️GUMI DUNLOP 225 /35/19
KOLATA E NA REALNA KILOMETRAZA
SO SERVISNA ISTORIJA
PROVERKA KADE SAKATE
FULL OPREMA ZA MODELOT

075313404
Опис на линк

AUTOPLAC ZAZA SWISS

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
GOCE DELCEV BB 075313404

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации