Оглас од претпријатие Објавени: мар. 29 2021 11:30

VW Golf 5

ЕУР

Објавени: мар. 29 11:30
Прегледи: 193
VW GOLF 5 VARIANT
1.9 TDI 105 HP
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ABS
-ESP
-AIRBAG X 8
-KLIMATRONIK
-GREACI NA SEDISTA
-NAVIGACIJA
-NOVI ZIMSKI GUMI
VOZILOTO E DIREKNO UVEZENO OD SVAJCARIJA
NA REALNI KILOMETRI
KOMPLETNO SERVISIRANO
TEHNICKI ISPRAVNO
CENA 4800 EU
Опис на линк

AUTOPLAC ZAZA SWISS

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
GOCE DELCEV BB 075313404

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации