Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 12:53

VW Golf VI 1.6 TDI bluemotion 2010 registriran

ЕУР

Објавени: септ. 23 12:53
Прегледи: 390
VW GOLF VI 1.6 TDI BLUEMOTION 2010 REGISTRIRAN SO ZELENA KARTA
Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana so nitu edna zabeleska
Napraveni se (golem i mal servis)
Moze da si vidi vo sekoe vreme
Uvezena od Germanija
Registrirana so (zelen karton)
Od oprema poseduva :
Volan so komandi
Maglenki
Naslon za raka (napred nazad)
Elektrika na site stakla
Dvozonska (Klima tronik)
6-stepen menuvac
Aluminski felni
I mnogu druga oprema

Ilija 078-214-311
Bez zameni
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации