Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 5 GT sport

6 000 ЕУР

Се продава од: Laze 30 ноем. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Golf 5 GT Sport
2.0 tdi 140ks
4motion(4x4)
Avtomatski ksenon svetla fabricki
Fabricki zatemneti stakla
Senzor za dozd
Siber
Regestrirana do 12.08.2019 godina so zelen karton
Napraveno servis, promena na maslo i site filtri komplet!
Gumi 4letni novi + 4 zimski novi michelin
6stepen manuelen menuvac
Parking senzori
Kolata e unikatna bez niedna grepka!
Laze
 
076432027
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации