Објавени: авг. 15 2022 07:39

Golf 6 tdi

ЕУР

Објавени: авг. 15 07:39
Прегледи: 2076
Se prodava Golf VI, 81 kw, 110 ks, proizvden 2009 g. So pominati 173000km. Registriran do 3.10.2022g. So 4 novi letni gumi + 4 zimski gumi. Redovno servisiran so ful oprema vo odlicna sosostojba so mala potroshvachka na gorivo.


Za povece informacii na tel.br.070690222
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации