Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 6 2.0tdi 110ps

9 500 ЕУР

Се продава од: Rilind 30 ноем. 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golfi është në gjendje shum të mirë, i ka të kryme të gjitha kontrollet teknike dhe serviset, ka të ndrume setin komplet (korp,llamell,zamajc) është i sjellur nga Zvicra vitin e kaluar, ka regjistrim deri në Prill 2020.
Rilind
 
071977090
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации