Оглас од претпријатие Објавени: јул. 15 2022 01:37

VW Golf 8 United 2.0 DSG

ЕУР

Објавени: јул. 15 01:37
Прегледи: 1551
Golf VIII United
2.0 DSG diesel
150 hp
2021
Uvezena od Germania
3 godisna garancia vo ovlasten servis.
Опис на линк

Auto Stiel dooel

Auto Stiel offers cars imported from other states, with high quality and of many multiple versions, which can have many alternatives that will surprise you and will achieve your objective of fulfilling all your requirements.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Auto Stiel offers cars imported from other states, with high quality and of many multiple versions, which can have many alternatives that will surprise you and will achieve your objective of fulfilling all your requirements.
Ul. Marsal Tito br.bb 044352777 075333330 https://www.autostiel.com

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации