Оглас од претпријатие Објавени: мар. 08 2021 03:04

VW PASSAT B6 1.9 TDI 105KS CONFORT LINE MODEL 178400KM

Објавени: мар. 08 03:04
Прегледи: 3

-VW PASSAT 1.9 TDI 105KS.FUL OPREMA
-178400 KM. GARANCIJA ZA KILOMETRI
-KLIMATRONIK
-TENPOMAT
-DOBAR SALON
-CONFORT LINE OPREMA
-KOZEN VOLAN TROKRAK
-CD RADIO FABRICKO
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
- METALIK BOJA-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-NOVI GUMI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA I PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
-CENA PO DOGOVOR.
-IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-
Опис на линк

AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA

Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата

071/323-626 071/611-389

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации