Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat -15 rent a car

77 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
 
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации