Објавени: ноем. 15 2021 09:28

VW Passat 1.6TDI 120HP

ЕУР

Објавени: ноем. 15 09:28
Прегледи: 302
VW Passat 1.6TDI 120HP 12/2016
ABS Airbag
Cruise Control
Discover Media
Front Assist Hill Hold Assist
Park Assist
Radio / CD /Bluetooth
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи 17'' антрацит ,
Електрика на Седишта
Електрични Прозори Електрични Ретровизори
Климатроник ТРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Поврзување со Телефон
Сензори за Дожд
два клучеви
сервисна историја - оригинал км ,може да се провери во Порше или билокој овластен сервис на VW
-регистрирана цела година со зелен картон
- топ состојба - ново возило
-без замена!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации